Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Maximum kart ile nakit ihtiyaçlarınızı, günlük alışverişlerinizi, tatil ihtiyaçlarınızı ve birçok ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İş Bankası Maximum kredi Kartı Başvurusu yaparak bu karta sahip olabilirsiniz.  Nakit ihtiyaçlarınızı da taksitlendiren iş bankası Maximum kartınız yanınızda olsun yeter. Alışveriş yaparken de size extra puan kazandırır. Artık müzeye gittiğinizde de Maximum kartınız size yeter. İş Bankası Maximum Kart Başvurusu yapmak için İş Bankasının internet sitesini kullanabilirsiniz. İnternet sitesinden ilgili bilgilerinizi doldurduktan sonra yapmanız gereken başvurunuzun sonucunu beklemek olacaktır. İş Bankası Maximum Kart Başvurusunu İş Bankası şubelerinden de yapabilirsiniz. Şubelerden verilen formdaki bilgileri doldurarak gerçekleştirebilir ve kısa zamanda Maximum karta ahip olup sağladığı tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartının yoğunlukla kullanıldığı ülkemizde son zamanlarda bankalar bu konuda yoğun rekabet içersindedir. Her aşamada size kolaylıklar sağlayan Maximum kart ile kampanyalardan faydalanıp karlı çıkabilirsiniz. Kart başvurunuzu sorgulamak için internet şubelerinden yada telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Maximum kart size birçok avantaj sağlayacaktır.

İş bankası Maximum kartın avantajları:

  • 100 TL üzerindeki peşin alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. 100 tl üzerindeki peşin alışverişlerinizi iş bankası müşteri temsilcisini arayarak 3 ya da 6 taksite böldürebilir ve kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
  • Nakit ihtiyaçlarınızı Maximum karttan kullanarak 9 eşit taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızı iş bankası bankamatiklerinden, internet şubesinden, iş bankası şubelerinden ve telefon bankacılığı aracılığıyla kullanabilirsiniz.
  • Türkiye ilk kez sadece İş bankası Maximum kartınızın sahip olduğu müze kart özelliğini müze kart girişli müze ve ören yerlerinde 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Maximum kartınızı turnike sistemli yerlerde turnikeye okutarak pos cihazlarında da posta okutarak geçmeniz yeterlidir.
  • Aylık extre tutarlarını öderken tutarı yuvarlayıp ödeme yaptığınızda üstü kalsın yöntemiyle nakit birikimi yapmış olabilirsiniz. Extre tutarınızı 50 ye tamamlanmasını istediğinizde 330 tl olan borcunuzu 350 olarak ödersiniz ve fazlalık olan 20 tl sizin adınıza fona yatırılır. 100 e tamamlanmasını istediğinizde 330 tl olan borcunuzu 400 olarak ödersiniz ve 70 tl birikim yapmış olursunuz.
İş Bankası Maximum Kart Başvurusu 5.00/5 (100.00%) 1 oy

FinansBank Cardfinans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme için Ne Yapılmalıdır? başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Kategori: Kredi Kartları

Benzer Konular

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu   Günümüzde hemen hemen her şeyin maddiyata bağlı olduğunu görüyoruz....

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014 Kredi kartı kullanımında, limite göre hareket etme durumu yaygın görülen...

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?                 Bilindiği şekilde Sosyal Güvenlik Kurumunun...

Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Kredi Kartı Bloke Kaldırma                 Ülkemizde herkes kredi kartını kullanmakta ve işlemlerini nakitten çok kredi...

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum ?

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum ?

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum? Kredi kartı, özellikle son yıllarda fazlasıyla kullanılmaya...

Yukarı