Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu‏‏

Türkiye’deki finans sektörüne yeni katılmış olan Burgan Bank, ülke çapında bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. Burgan Yatırım, Portföy ve Leasing olarak üç adet iştiraki bulunan Burgan Bank, başta kurumsal olmak üzere ticari ve KOBİ müşterilerine yönelik ürün ve hizmetler ile faaliyetini sürdürmektedir. Kurumsal müşterilerine Kobi Kredileri, Ticari Krediler ve İşletme Kredileri sunarken, bireysel müşterilerine Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Tüketici Kredisi ve Taşıt kredisi gibi kredi kullanım hakkı sunmaktadır.

Taşıt kredilerinde maksimum 48 ay vade imkanı sunan Burgan Bank uygun faiz oranlarını ile müşterilerine avantajlar sunmaktadır. Burgan Bank’ın sunmuş olduğu bu taşıt kredisi imkanlarından sıfır kilometre ve ikinci el araçların alımlarında yararlanılabilmektedir. TL cinsinden kullandırılmakta olan kredi aylık eşit taksitler üzerinden ödenirken, sabit faizli bir kredidir. Satın alınacak olan birinci el taşıtın proforma fatura üzerinde belirtilmiş olan bedelinin %75’i ve ikinci el taşıtın kasko bedelinin en fazla %60’ı oranı üzerinden taşıt kredisi kullandırılabilmektedir. Ayrıca ikinci el taşıtlar 3 yaşa kadar kredilendirilebilmektedir.

Burgan Bank’ın sunmuş olduğu taşıt kredisi avantajlarından yararlanabilmekte oldukça kolaydır. Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu işlemleri için öncelikle gerekli evraklar ile bankanın herhangi bir şübesine başvuru yapılması gerekmektedir. Nüfus cüzdanı ya da fotokopisi, gelir belgesi, ikametgah, ikinci el taşıtlar için aracın ruhsatı ve sıfır kilometre taşıt için proforma fatura taşıt kredisi işlemlerinde beyan edilmesi gereken evraklardır. Belirtilmekte olan evraklar ile birlikte bankanın herhangi bir şubesine başvuru yapılması yeterli olmaktadır. Banka yetkilisi ile görüşülmesinin ardından işlemler kolaylıkla başlatılabilmektedir. Ayrıca bankanın herhangi bir şubesine gitmeden internet üzerinden bankanın internet sitesi aracılığı ile Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu da yapılabilmektedir. Bankanın internet sitesinde yer alan başvuru formunda yer alan bilgilerin doğru olarak girilmesine dikkat edilmelidir. Bilgilerin doğru olarak girilmesinin ardından kısa bir süre içerisinde banka başvuru sonucunu bildirmektedir. Taşıt kredisi başvuru talebinin olumlu sonuçlanması durumunda ise Burgan Bank’ın herhangi bir şubesine gidilmesi gerekmektedir. Ancak şubeye yukarıda belirtilmiş olan gerekli evrakların beyan edilebilmesi için belgelerin eksiksiz olarak tamamlanmasına dikkat edilmelidir.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvurusu‏‏ 5.00/5 (100.00%) 3 oy

Yeni Evlenenlere Faizsiz Kredi başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Kategori: Krediler

Benzer Konular

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Gün geçtikçe kredi ihtiyacı daha da çoğalmıştır. Bu yüzden kredili mevduat...

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi                 Günümüzde bankalar insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Verdikleri krediler...

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi Günümüzde maddiyat kavramı son zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Sadece kişi başına...

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ? Günümüzde birçok insan ev almak, araba...

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuş olan yerel bir banka olarak...

Yukarı