Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

Denizbank Proje Kredileri Detaylı Bilgi 2014

denizbank-proje-kredileri

Denizbank, projelerin finansman ihtiyacının karşılanması ve aynı zamanda desteklenmesi için artık yeni hizmeti olan Denizbank Proje Kredileri ile karşınızda.

Denizbank Proje Kredileri;

Denizbank Proje Kredileri, farklı sektörlerde yatırım yapıyor olan KOBİ’lerin iş yeri, makine, ekipman, demirbaş alımı vb. orta vadeli ve uzun vadeli yapılan yatırımları için gerekli olan TL, döviz veya dövize endeksli olarak, yatırımın geri dönüş ve nakit akış yaratabilme süreleri dikkate alınarak hazırlanılan Denizbank ve Denizbank ile anlaşmalı olan kuruluşlar kaynaklı olarak kullandırılan uzun vadeli kredilerdir.

Sizinde şimdi bu hizmetten yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken şey gerekli olan belgeler ile size en yakın olan Denizbank şubenize başvurmaktır. Böylece sizde artık Denizbank Proje Kredileri’nden faydalanabilirsiniz.

Kimler Denizbank Proje Kredilerinden Yararlanabilir?

Denizbank’ın sunmuş olduğu bu proje kredilerinden,  uygun yatırım fizibiliteleri sunabilen ve özellikli yatırımlar yapan KOBİ’ler yararlanabilmektedir.

Denizbank Proje Kredi vadesi projenin ve bu krediyi alacak olan firmanın nakit akışına uygun olarak belirlenmektedir. Ayrıca kredi ödeme planı oluşturulurken de KOBİ sermayesi ihtiyacı da dikkate alınarak bir ödeme planı oluşturulur.

Eximbank Kredileri

İhracatın geliştirilmesi amacı ile Türkiye İhracat Bankası A.Ş. (Eximbank) tarafından, Denizbank aracılığıyla kullandırılan bir kredi türüdür. Proje kredisi devam ederken ihracatçı firmanın ihracata hazırlık aşamasında Eximbank’ın belirlediği Türk menşeli malların kesin olarak ihracı ve taahhüdü karşılığı kullandırılır.

Oy ver

Garanti Bankasında Ticari Hesap Nasıl Açılır ? başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Benzer Konular

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında   Uzun süredir hazırlanan ve yayına girmesi beklenen finansaltuketici.gov.tr sonunda...

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Gün geçtikçe kredi ihtiyacı daha da çoğalmıştır. Bu yüzden kredili mevduat...

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi                 Günümüzde bankalar insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Verdikleri krediler...

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi Günümüzde maddiyat kavramı son zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Sadece kişi başına...

Denizbank Anında Para Hesabı

Denizbank Anında Para Hesabı

Denizbank Anında Para Hesabı Paraya mı ihtiyacınızın var? Kısa zaman zarfında ihtiyaçlarınızı karşılamak mı istiyorsunuz?...

Yukarı