Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

Finans Bank Card Finans Limit Arttırma

Yüksek miktarlarda alışveriş yapılması halinde ya da kartın limitinin yeterli olmaması durumunda Finansbank Card Finans Limit Arttırma işlemleri oldukça kolay gerçekleşmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için Finans Bank müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaktadır. Card Finans sahipleri bankacılık hizmetlerinin herhangi bir tanesini kullanarak limit artırma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İlk olarak Card Finans limit cepte uygulaması ile bir sms gönderilerek limit bilgileri hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Finans Bank Card Finans Limit Bilgileri işlemleri için; “LİMİT” yazarak bir boşluk bırakılması ile kredi kartının son dört hanesinin yazılmasının ardından 4490’a sms göndermek yeterlidir (Örneğin: LİMİT 1234). Mesajın gönderilmesi ile Finans Bank tarafından kişiye bir kısa mesaj gönderilmekte olup, mesaj içerisinde kredi kartı toplam limiti, kullanılabilir limit ve kullanılabilir nakit avans limit bilgileri yer almaktadır.

Finans Bank Card Finans Limit Arttırma işlemleri için kullanılmakta olan ilk yöntem ise bankanın herhangi bir şubesine gidilmesi ile limit arttırma işlemi için bir dilekçe yazılarak güncel gelir belgesinin dilekçeye eklenmesi ile banka personeline beyan edilmesidir. İnternet bankacılığı kanalı ile de limit arttırma işlemi yapılabilmektedir. Bankanın internet sitesi olan finansbank.com.tr veya cardfinans.com.tr internet adresine girilmesi ile üye girişi yapılarak kredi kartı menüsünün altında bulunan limit artırma sekmesi üzerinden Finans Bank Card Finans Limit Arttırma işlemini yapmak mümkündür.  Ayrıca telefon bankacılığı kanalı da uygulanan diğer bir yöntemdir. Bu işlem için; 0 850 222 0 900 numaralı telefon aranarak sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilinmektedir.

Limit arttırma işleminde kullanılmakta olan ancak çok az bilinmekte olan diğer bir yöntem ise otomatik limit arttırma talimatıdır. Bankaya kredi kartı otomatik limit arttırma talimatı verilerek belli dönemlerde ve belli tutarlarda limit yükseltme işlemi yapılabilmektedir. Böylece talimatın verilmesi ile herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmadan düzenli olarak belirtilen tutarlarda limit arttırma işlemi yapılmaktadır.

Finans Bank Card Finans Limit Arttırma işleminde uygulanan yöntemlerin sonucunda talimatın olumlu veya olumsuz yanıtı hızlı bir şekilde kişiye banka tarafından bildirilmekte ve talimat hakkında detaylı bilgi aktarılmaktadır.

Finans Bank Card Finans Limit Arttırma 3.38/5 (67.50%) 8 oy

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Limit Arttırma başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Kategori: Kredi Kartları

Benzer Konular

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu   Günümüzde hemen hemen her şeyin maddiyata bağlı olduğunu görüyoruz....

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014 Kredi kartı kullanımında, limite göre hareket etme durumu yaygın görülen...

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?                 Bilindiği şekilde Sosyal Güvenlik Kurumunun...

Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Kredi Kartı Bloke Kaldırma                 Ülkemizde herkes kredi kartını kullanmakta ve işlemlerini nakitten çok kredi...

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum ?

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum ?

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum? Kredi kartı, özellikle son yıllarda fazlasıyla kullanılmaya...

Yukarı