Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

Finansbank Hesap Açma

Finansbank’ın sunmuş olduğu avantajlı fırsatlardan yararlanabilmek için bir Finansbank hesabı açmak istiyorsanız eğer kolaylaştırılmış işlemler sayesinde hesap açma işlemlerini yürütebilirsiniz. Finansbank Hesap Nasıl Açılır, Finansbank Hesap Açma işlemleri ve Finansbank Hesap Açma Başvurusu konusundaki tüm merak edilmekte olan konular yazımız içerisinde sizlerin bilgisine sunulmaktadır.

Finansbank hesap açma başvurusu ile bankada vadesiz hesap sahibi olabilmek için herhangi bir masraf ödemenize gerek yoktur. Hiçbir ücret ödemeden yapacağınız başvuru esnasında banka işlemleri yürütürken sizlerin hakkında herhangi bir araştırma da yapmamaktadır. Başvuru esnasında yalnızca nüfus cüzdanınızın yanınızda olması yeterlidir. Nüfus cüzdanının olmadığı durumlarda ise kimlik fotokopisi ile işlemler yürütülebilmektedir. Ayrıca bazı bankalar işlemlerin yürütülebilmesi için nüfus cüzdanına ilave olarak kişinin düzenli gelirini belgeleyen aylık gelir belgesini talep edebilmektedir. Banka yetkilisi ile yapılan görüşmelerden sonra çok kısa bir süre içerisinde beyan edilen belgeler doğrultusunda Finansbank Hesap Açma işlemleri sonlanmaktadır.

Vadesiz hesabın açılması ile bu hesaba tanımlanmış olan bir bankamatik kartı size verilmektedir. Bu kart sayesinde tüm Finansbank ATM’lerinden istediğiniz gibi para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Ayrıca bu bankamatik kartı ile alışveriş yapabilirken, tüm bankaların pos cihazlarını kullanabildiğiniz gibi nakit ihtiyaçlarının olduğu durumlarda da diğer tüm bankaların ATM’leri kullanılarak bankamatiklerden yapılan işlemler kolayca yürütülebilmekte ve para çekilebilmektedir. Hesap açma işlemlerinin sonrasında her bankada da olduğu gibi Finansbank’ta da açılmış olan vadesiz hesabınıza kredili mevduat hesabı tanımlatmanız mümkündür. Finansbank’a kredili mevduat hesabı açma başvurusunda bulunmanız ile banka sizin gelirinize uygun bir limit belirlemektedir. Bu limit ile vadesiz hesabınızda para olmadığı durumlarda acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Açılmış olan bu hesabı nakit olarak kullanabildiğiniz gibi dilerseniz alışverişlerinizde de herhangi bir işlem yapmadan kullanmanız mümkündür.

Finansbank Hesap Açma 4.00/5 (80.00%) 4 oy

2014 Akbank Pos Cihazı Nasıl Alınır başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Kategori: Soru Cevap

Benzer Konular

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında   Uzun süredir hazırlanan ve yayına girmesi beklenen finansaltuketici.gov.tr sonunda...

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Gün geçtikçe kredi ihtiyacı daha da çoğalmıştır. Bu yüzden kredili mevduat...

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi                 Günümüzde bankalar insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Verdikleri krediler...

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi Günümüzde maddiyat kavramı son zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Sadece kişi başına...

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ? Günümüzde birçok insan ev almak, araba...

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Abdullah kaymaz diyor ki:

  0544 369 7515 numaram bu hesap açmak istiyorum. Bana ulaşa bilir misiniz?

 2. kemal kaya diyor ki:

  Acil hesap acmak istiyorum 0541 911 7606

  • admin diyor ki:

   Hesap açmak için Finansbank Müşteri hizmetleri veya şube personeli ile görüşmeniz gerekiyor.

 3. gul diyor ki:

  Kozmetik işiyle uğraşıyordum kazandığı pirimler in bana ulaşması için banka hesabım olmalı.Nasıl hesap acabilim

Yukarı