Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Kredi kartınızın limiti yeterli gelmiyor mu? Sizin için yeterli limite sahip tek bir kredi kartı mı kullanmak istiyorsunuz? Aniden kredi kartınız gerekti fakat yeterli limitiniz mi yok? Almayı düşündüğünüz ürünün değeri kredi kartı limitinizi aşıyor mu? Bu ve buna benzer kredi kartı limit sorunu mu yaşıyorsunuz. Garanti bankası kredi kartı limit arttırma başvurusu yaparak kredi kartınızın limiti sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Siz de Bonus kartınızın limitini arttırarak dilediğiniz ürünlerde kartınızı kullanabilirsiniz.

Bonus kart limiti nasıl arttırılır? Garanti Bankasına kayıtlı cep telefonu numaranız ile ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE, AYLIK NET GELİR bilgilerinizi aralarında boşluk bırakarak 3340’a gönderebilirsiniz. Yurtdışından limit artırım talebinde bulunacaksanız aynı bilgileri 0532 752 33 40’a göndermelisiniz. Cep telefonunun dışında Garanti Bankası bankamatiklerinden ya da herhangi bir Garanti şubesinden de limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Garanti bankası bonus kredi kartı limit arttırma talebiniz en kısa sürede cevaplanmaktadır. Ayrıca, limit artışlarınızı kredi kartı ekstrenizden ya da 444 0 333 no’lu Alo Garanti hattından da takip etmeniz mümkün. Kredi kartı limiti günümüzde birçok bireyde önemli bir sorunu teşkil etmektedir. Birçoğumuzun kredi kartına bağlı yaşadığı düşünüldüğünde,  kredi kartı limitinin ne kadar önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Giyim, gıda, tatil, sağlık… vesaire onlarca harcamamızı kredi kartıyla yapmaktayız. Bu kadar çok alanda kullandığımız kredi kartlarının limiti de doğal olarak bir süre sonra ihtiyaçlarımıza cevap veremez hale gelmektedir. Özellikle teknoloji, tatil gibi alanlarda yaptığımız yüksek harcamalarda kredi kartlarında önemli bir limit gerekmektedir. Bonus kredi kartının sağladığı taksit ve para puan avantajı, nakit ödemeye göre kredi kartıyla alışverişi daha cazip hale getirmektedir. Bu sebeple, yüksek miktardaki harcamalarda limit arttırma zaruri hale gelmektedir.

Cep telefonu, bankamatik ve şube kanalıyla siz de Bonus kredi kartınızın limitini rahatlıkla arttırabilirsiniz. Kredi kartı limitinizi arttırarak ihtiyacınız olan ürünleri rahatlıkla alabilir ve Bonus’un size sağladığı avantajlardan faydalanarak geri ödemeleri rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Daha yüksek miktarlarda alışveriş için tek yapmanız gereken Garanti’ye başvurmak.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma 2.00/5 (40.00%) 2 oy

İş Bankası Maximum Kart Başvurusu başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Benzer Konular

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında   Uzun süredir hazırlanan ve yayına girmesi beklenen finansaltuketici.gov.tr sonunda...

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Gün geçtikçe kredi ihtiyacı daha da çoğalmıştır. Bu yüzden kredili mevduat...

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi                 Günümüzde bankalar insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Verdikleri krediler...

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi Günümüzde maddiyat kavramı son zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Sadece kişi başına...

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu   Günümüzde hemen hemen her şeyin maddiyata bağlı olduğunu görüyoruz....

Yukarı