Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Kesin Onaylı kredi başvurusu ilk olarak duyulmaya başlandığında çok cazip olarak görülmekte. Özellikle acil nakit ihtiyaçları duyulduğunda ve tek çözüm yolunun bankadan kredi çekmek olduğunu düşündüğünüzde kesin onaylı kredi kampanyalarının olması çok büyük avantaj yaratmaktadır. Aslında bu kampanyanın başlığı sizlerin yanılmasına neden olmasın. Hemen hemen her banka bireylere kredi verebilmek için her yolu denemekte ve pek çok kampanya düzenleyerek kişileri bankalarına çekmeye çalışmaktadırlar. Bu kampanyada da ufak pürüzleri görünmemektedir. Eğer banka ile problem yaşamış iseniz ya da ödemediğiniz farklı kredi borçları bulunuyorsa bu durumlar kural dışı tutalacağı için kesin onaylı kredilerden faydalanmak mümkün değildir.

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu içerisinde olumsuz en büyük kriter internet şubesi veya sms ile başvuru yapıldığı esnada onay alınmasıdır. Ancak evrakları bankaya götürüp işlemlerin başlatılması için müracaat edildiğinde kriterlere uyum sağlayamadığınız için işlemler ötelenmektedir. Bu pek çok kişiyi oldukça zor duruma düşürmektedir. Kişi sms ya da internet aracılığı ile başvuru yaptığında onay alması halinde krediyi hemen alacağını düşünmekte olup, banka son bir inceleme yaptığında işlemler engele takılmakta olup, başvuru sonucunun olumsuz olacağını söylemektedir. Bu nedenle her ne kadar Kesin onaylı kredi başvurusu olarak adlandırılmış olsa da kredi işlemlerinin tam olarak bitirilmemesi halinde parayı karar verilmemesi gerekmektedir. Bankalar çoğu kez bu tip kredilerin oranlarını yüksek tutmakta ve kişileri büyük faiz oranları ile baş başa bırakmaktadır. Bu nedenle yalnızca kredinin onaylanması değil faizlerinde düşük olmasına özen gösterilmelidir.

Denizbank, Garanti Bankası, Akbank gibi pek çok banka kesin onaylı kredi vermekte olup, bankalardan herhangi birine müracaat etmeniz durumunda ve olumsuz sonuçlandığında diğer bankalara yönlenmeniz önerilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki aynı anda yapılmış olan birden çok kredi başvurusu kredi işlemlerinin onaylanmasına engel teşkil edebilmektedir.

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu 4.80/5 (96.00%) 5 oy

PTT Emekli Kredisi Başvurusu başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Kategori: Krediler

Benzer Konular

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Gün geçtikçe kredi ihtiyacı daha da çoğalmıştır. Bu yüzden kredili mevduat...

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi                 Günümüzde bankalar insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Verdikleri krediler...

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi Günümüzde maddiyat kavramı son zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Sadece kişi başına...

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ? Günümüzde birçok insan ev almak, araba...

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuş olan yerel bir banka olarak...

Yukarı