Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankalar müşterilerine herhangi bir şubeye gidilmeden internet adresi aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapma olanağı tanımaktadır. Ancak Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemleri internetten başvuru yapılabilen işlem kadar kolay olmamakla net üzerinden öğrenilebilen ve sorgulanabilen bir işlem değildir. Net üzerinden sorgulanabilecek bankaların sayısı ise bir veya iki kadar az bulunmaktadır.  Yapılan kredi kart başvurularının ardından Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemleri için bankaların müşterilerinin hizmete sunmakta olduğu telefon desteği kullanılmakta ve bu sayesinde sesli yanıt sistemi ile müşteri temsilcilerine ulaşılarak kart hakkındaki bilgilerin alınabilmesi mümkündür.

Kredi kartı başvurusu işlemlerini ve kişilerin kart ile ilgili tüm diğer işlemlerini daha hızlı ve daha kolay yapabilmesi ve takip edebilmesi adına bankaların çağrı merkezlerini arayarak izlenecek yol haritası hakkında bilgiler vermekteyiz. Günümüzde tüm bankalar neredeyse sesli yanıt sistemini kullanmaktadır. Başvuru sırasında belirlenmiş olan cep telefonlarını kullanarak, Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemleri yapılabilmekte ve bu sistem sayesinde başvuru işlemi sonucu rahatlıkla öğrenilebilmektedir. Bu sistemi kullanmayan bankalar ise müşteri temsilcilerinin yardımıyla kişilere başvuru sonuçları hakkında detaylı bilgiler verebilmektedir.

Aşağıda sizler için verilmekte olan liste içerisinde bankaların isimleri alfabetik olarak sıralanmakta olup, sıralama içerisinde müşteri hizmetlerinin telefon numaraları ilave edilerek bilginize sunulmaktadır. Böylece Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme işlemleri nasıl yapılır sorusuna bankalarla iletişime geçerek daha net yanıtlar bulabilme imkanına sahip olursunuz.

Anadolubank Worldcard kredi kartı başvuru sonucu işlemlerini 444 555 0 telefonun sesli yanıt sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla 3 ve 4 numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akbank Axess, Carrefour Axess ve Wings kredi kartları başvuru sonucu işlemlerini 444 25 25 telefonun sesli yanıt sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla 9, 3 ve 2 numaraları tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akbank Boyner & Fishcard kredi kartı başvuru sonucu işlemlerini 444 29 29 telefonun sesli yanıt sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla 4 ve 2 numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akbank Axess ve Wings kredi kartları başvuru sonucu işlemlerini 444 25 25 telefonun sesli yanıt sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla 9, 3 ve 2 numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bank Asya AsyaCard ve AsyaCard DIT kredi kartları başvuru sonucu işlemlerini (216) 4444 888 telefonun sesli yanıt sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla 3 ve 0 numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Citibank Citi & Axess Kart kredi kartı başvuru sonucu işlemlerini 444 0 500 telefonun sesli yanıt sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla 2, 2 ve 2 numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Bonus, Sea&Miles, Miles&More, Üretici Kart kredi kartları başvuru sonucu işlemlerini 444 0 800 telefonun sesli yanıt sistemini kullanmanız esnasında 0’ı tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir, kart hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Finansbank Cardfinans, Fix Card, Nakit Kart kredi kartları başvuru sonucu işlemlerini 444 0 900 telefonun sesli yanıt sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla 1, 2 ve 3 numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme 5.00/5 (100.00%) 2 oy

Kredi Kartımı Nasıl İptal Edebilirim başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Kategori: Kredi Kartları

Benzer Konular

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bank Kredi Kartı Başvurusu   Günümüzde hemen hemen her şeyin maddiyata bağlı olduğunu görüyoruz....

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014

Kredi Kartı Limiti Düşürme 2014 Kredi kartı kullanımında, limite göre hareket etme durumu yaygın görülen...

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?                 Bilindiği şekilde Sosyal Güvenlik Kurumunun...

Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Kredi Kartı Bloke Kaldırma

Kredi Kartı Bloke Kaldırma                 Ülkemizde herkes kredi kartını kullanmakta ve işlemlerini nakitten çok kredi...

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum ?

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum ?

Kredi kartı borcu kaç gün içinde ödenmezse avukatlık olurum? Kredi kartı, özellikle son yıllarda fazlasıyla kullanılmaya...

Yukarı