Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

TEB Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

TEB Bankası Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Kredi kartlarında sıkça yaşanan sorunlardan biri, limit yetersizliğidir. Bu gibi durumlarda TEB Bankası Bonus kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabileceğiniz gibi Düzenli Limit Arttırma kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Bu kampanya ile limit sıkıntısı çekmeden, belli dönemlerde kredi kartı limitinizde artışlar görülür ve bu konuda sizin onayınız alınır.

1927’den beri vatandaşın yardımına koşan Türkiye Ekonomi Bankası bu uygulamasıyla da kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. 2013 yıl sonu itibari ile TEB’in yaklaşık 5.4 milyon müşterisi, bu hizmetlere1.460 TEB Express, 541 şube,  TEB İnternet Şubesi ve çağrı merkezi üzerinden ulaşımın sağlanabileceğiyle Türkiyedeki sayılı bankalar arasında olduğunu kanıtlamıştır. Türkiye’nin önde gelen özel sektör ticari bankalarından biri olan Türkiye Ekonomi Bankası, tüketiciye ve verimliliğe olan inancını kullanıcılarına bu kampanyasıyla ispatlıyor.

1 Şubat 2014 tarihinde yürürlüğe geçmiş olan yeni yasayla birlikte birçok kredi kartı kullanıcısı sıkıntı yaşadı.Karttaki limit kişinin aylık gelirinin 4 katıyla sınırlandırıldı. Böylece kredi kartı arttırımda da kullanıcılar, birçok sıkıntı yaşadı.Limit bilgileriniz bankalar tarafından nasıl belirleniyor? Limit bilgileri kart başvurusu yapılırken götürülen belgelerde bulunan gelir belgesiyle belirlenir.

Limit arttırma taleplerinizi TEB Bankası Şubelerinden yapabileceğiniz gibi internet şubelerinden online olarak ve 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubelerinden de yapabilirsiniz. TEB Bankası Bonus kredi kartı limit arttırma basit bir işlem olup hangi işlemi seçerseniz seçin (TEB Bankası Şubesi, Online İnternet Şubesi ya da TEB Telefon Şubesi) yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Limit sıkıntısı yaşamamak adına TEB Bankası tarafından uygulamaya geçen bir diğer kampanya da Düzenli Limit Arttırma kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için TEB Bankası’na kayıtlı olan cep telefonundan LIMIT yazıp 4616’ya göndermeniz yeterli olacaktır. En az 15 süre ile bildirilecek olan cevabı alırken hakkınızda, banka tarafından ödeme planlarınız üzerinde yapılacak olan araştırmalar göz önünde tutulacaktır.

2014 yılında 87. yaşını kutlayan, “Türkiye’nin Ekonomi Bankası” sloganıyla finans sektörüne hizmet vermeyi sürdüren TEB, TEB Bankası Bonus kredi kartı limit arttırma ile ödemelerde korkulu rüya haline gelen ”yetersiz bakiye” felaketinden korkmaksızın harcamalarınızı yapabilir duruma geliyorsunuz. Böylece hem cebiniz hem de içiniz rahat ediyor.

Oy ver

Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2015 başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Benzer Konular

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında – Bilgi

Finansal tüketici.gov.tr BDDK İle Yayında   Uzun süredir hazırlanan ve yayına girmesi beklenen finansaltuketici.gov.tr sonunda...

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Gün geçtikçe kredi ihtiyacı daha da çoğalmıştır. Bu yüzden kredili mevduat...

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi                 Günümüzde bankalar insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Verdikleri krediler...

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi Günümüzde maddiyat kavramı son zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Sadece kişi başına...

Denizbank Anında Para Hesabı

Denizbank Anında Para Hesabı

Denizbank Anında Para Hesabı Paraya mı ihtiyacınızın var? Kısa zaman zarfında ihtiyaçlarınızı karşılamak mı istiyorsunuz?...

Yukarı