Kredi Notu Öğrenme Hesaplama Sorgulama Puanı

TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

TEB ile Fortis’in güçlerini birleştirmesi ile TEB tüm tüketicilere ve müşterilerine 10.000 TL ve 10.000 TL altında bulunan ihtiyaç kredilerini gelir belgesi şartı olmamdan vermektedir. Maaşını TEB’den alan müşterilerin kullanacağı krediler için yapılan başvuruların sonucunda gelir belgesi talep edilmemektedir. TEB tüm tüketicilere ve müşterilerine daha fazla avantajlar sunarak Hazır İhtiyaç Kredisini fırsatı ile özel faiz oranlarıyla kefilsiz olarak kredi kullandırmaktadır.

Acil nakit ihtiyacı olanlar TEB Hazır İhtiyaç Kredisine kolayca başvurabilirler. 10.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilmek mümkünken, 24 ile 36 ay vadelerde 0,91 aylık faiz oranıyla kredi çekilebilme fırsatı bulunmaktadır. TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi kullanan ve 10.000 TL Hazır İhtiyaç Kredisi çeken kişilerin toplam olarak tüm kredi masrafları 128.50 TL, kredinin aylık maliyeti 24 ay vadelerde % 1,20, 36 ay vadede %1,17, 24 vadeyle TEB Hazır İhtiyaç Kredisi kullanacaklar aylık 475.91 TL taksitlerle geri ödeme yapabilirler.

36 ay vadeyle kredi çeken kişiyse aylık 337.44 TL kredi borcu taksiti ödemektedir. Sadece kamu çalışanları için özel olarak hazırlanmış 48 ay vadeli krediler bulunmamakta, ayrıca 60 ay vadeli krediler de mevcuttur.

TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi başvurusu yaparak kredi seçeneklerinden faydalanmak oldukça kolaylaştırılmıştır. Kredi başvurusu yapılabilmesi için gereken evraklarsa kredi başvurusu yapacak olan kişinin nüfus cüzdanı, ikametgah senedi ya da yerleşim belgesi ile son üç ay içinde kişinin adına düzenlenmiş kayıtlı faturadır.

TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi başvuruları TEB’in resmi internet adresinden de kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlem için bankanın resmi internet sayfasına girilerek orada bulunan başvuru formunun doldurulması yeterli olmaktadır. Başvuru formu içinde kişisel bilgilerin, meslek bilgilerinin, iş bilgilerinin ve kredi bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak giriş yapılmasına özen gösterilmelidir. Tüm bu bilgilerin doldurulmasından sonra form internet aracılığı ile onaylanarak gönderilebilmektedir. Formun gönderilmesinin ardından kredinin sonucu hakkındaki bilgi banka müşteri temsilcileri tarafından öğrenmek mümkündür.

TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi 4.14/5 (82.86%) 7 oy

En Kolay Kredi Veren Banka başlıklı makalemizi okudunuz mu?

Kategori: Krediler

Benzer Konular

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı

Denizbank Kredili Mevduat Hesabı Gün geçtikçe kredi ihtiyacı daha da çoğalmıştır. Bu yüzden kredili mevduat...

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Denizbank Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi                 Günümüzde bankalar insanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Verdikleri krediler...

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi

Denizbank Fuar Kredisi Günümüzde maddiyat kavramı son zamanlarda oldukça önem arz etmektedir. Sadece kişi başına...

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Bir Kişi En fazla Ne Kadar Kredi Çekebilir ? Günümüzde birçok insan ev almak, araba...

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuş olan yerel bir banka olarak...

Yukarı